Patológovia z Reutlingenu zverejnili, čo našli vo vakcínach a krvi očkovaných ľudíDňa 20. 9. 2021 v Reutlingene predstavili nemeckí patológovia skúmajúci prípady úmrtia po očkovaní proti kovidu.1 Vyšetrovali 10 prípadov úmrtí, ktoré majú súvislosť s očkovaním proti kovidu. Boli šokovaní výsledkami. Profesor Arne Burkhardt a profesor Walter Lang, sú patológovia s dlhoročnými skúsenosťami.

… Čo ich však šokovalo, boli zhody v prípadoch úmrtí súvisiacich s očkovaním. V troch prípadoch našli zriedkavé autoimunitné ochorenia. Išlo o Hashimotovu tyreoiditídu – autoimunitne vyvolanú funkčnú nedostatočnosť štítnej žľazy, o leukocytoklastickú vaskulitídu, zápalovú reakciu v kapilárach, ktorá vedie k výronom krvi do kože. A o syndróm so zápalom slinnej a slznej žľazy. Hoci smrteľné prípady s podozrením na reakciu po očkovaní majú ďaleko od reprezentatívneho výberu obyvateľstva, sú tri autoimunitné ochorenia z celkového počtu 10 nápadne vysoká miera.

Najnápadnejší nález sa vzťahuje na lymfocyty. „Lymfocity zošaleli vo všetkých orgánoch,“ povedal profesor Lang. Pritom preukázal nielen ich nakopenia v najrozličnejších tkanivách – počnúc srdcovým svalom, cez obličky, pečeň a slezinu až po maternicu. Ukazoval aj obrázky, na ktorých lymfocyty masívne napadli telesné tkanivo! Vytvoril sa celý rad lymfocytických folikulov, to sú malé lymfatické uzliny, ktoré sa vyvinuli na celkom nesprávnom mieste, napríklad v pľúcnom tkanive. Okrem toho sa našlo odlupovanie endotelových buniek, to sú hladké bunky, ktoré vystielajú cievne steny. Ďalej zhluky červených krviniek, ktoré napokon vyvolávajú trombózy a obrovské bunky, ktoré sa vytvorili okolo cudzorodých teliesok, ktoré v sebe uzavreli.

Lang sa vyjadril, že vo svojich státisícoch patologických vyšetreniach ešte nikdy nevidel niečo také, ako sú tie nakopenia lymfocytov. Normálne sa pri zápaloch vyskytujú iné biele krvinky, granulocyty. Tie sa v skúmaných prípadoch však vôbec nenašli. „Niektoré javy som videl po prvý raz a niektoré nemôžem ani pomenovať. Sú to zmeny, ktoré zrejme doteraz nikto nevidel,“ dodal.

Werner Bergholz, ktorý pitval 40 mŕtvych, ktorí umreli do 14 dní po očkovaní na konferencii2 vyhlásil, že úmrtia v 30 – 50 percentách súviseli s vakcináciou.

Ďalej uviedol: „Každé očkovanie prináša, prirodzene, isté riziko, otázka je len, aké veľké je to riziko. Predstavujú teda vakcíny proti covidu-19 riziko? Alebo inak formulované: Máme problém?

Odpoveď znie: Áno, jednoznačne máme problém. Do roku 2020 sa vykonávalo ročne okolo 40 miliónov očkovaní a vyskytlo sa zhruba 20 úmrtí v úzkej časovej súvislosti s vakcináciou. Tento rok do 31. júla už evidujeme 230, vykonalo sa však 80 až 90 miliónov očkovaní rôznymi vakcínami proti covid-19. To znamená, že v prepočte na obvyklý ročný počet dávok vakcín máme 30 až 100 úmrtí, čo (za pol roka roku 2021 v porovnaní z 20 prípadov za predošlé roky) nie je ľahký nárast, ale dramatický nárast. Navyše, neplatí to len o úmrtiach v Nemecku, ale EMEA eviduje vyše 14 000 úmrtí. A máme tiež 10 až 20 krát viac ťažko poškodených ľudí oproti normálu. To musí mať nejaký dôvod.

Môžeme si pozrieť spektrum vedľajších účinkov. V každom prípade existujú podobnosti medzi prípadmi, medzi štátmi aj medzi mRNA vakcínami a vakcínami AstraZeneca a Johnson and Johnson. Paušálne možno povedať, že neexistuje žiaden orgán, ktorý by nebol zasiahnutý. Neexistuje žiadna telesná funkcia, žiaden symptóm, ktorý by sa už nevyskytol. Vymenujem len niektoré: oslepnutie, ohluchnutie, infarkt, mŕtvica, vážne problémy s tráviacimi orgánmi, atď., samozrejme, je aj veľa prípadov, kde sa takmer nič nestane. A na úrovni Európy hovoríme o státisícoch prípadov poškodenia očkovaním, ktoré sú viac alebo menej závažné. Existuje vyše milióna hlásení.

Za veľmi alarmujúce považujem ešte jeden údaj. Už niekoľko týždňov máme v Nemecku povolenie očkovať 12 až 17-ročných. Už sa vyskytlo vyše 200 ťažkých vedľajších účinkov a jedno úmrtie dieťaťa. Lepšiu databázu poskytuje EMEA. Eviduje 39 úmrtí detí a vysoko nad 2 000 ťažko zdravotne poškodených detí.“

Druhá časť tlačovej konferencie bola zameraná na prezentáciu čiastočiek, ktoré sa našli vo vakcínach a zmien v krvi zaočkovaných ľudí.

Axel Bolland, všeobecný lekár, roky sa už venuje prírodnej medicíne, prezentoval vzorky krvi: „Na prvom obrázku je krv zdravého človeka pred očkovaním, červené krvinky sú voľné, živo „tancovali“. Na strednom obrázku je krv rovnakej osoby 4 hodiny po očkovaní (v krvi vidno zhlukovanie a aj mierne deformovaný tvar krviniek). Obrázok celkom vpravo o týždeň neskôr ukazuje budovanie útvarov (výrazné zhluky, krvinky pospájané akoby do „červíčkov“).

To čo už pozorujeme u množstva ľudí, je to desivé – to sú poruchy koncentrácie, demencia, nové ochorenia, ktoré sa doteraz nevyskytovali, ktoré ledva ponímame, ako to máme vedecky zachytiť. Čo sa týka rakoviny: v mRNK vakcíne sú uvedené pomocné látky, ktoré sú karcinogénne. Možnože už samotné prídavné látky môžu vyvolať ochorenie alebo ho zhoršiť. Presne to nevieme. Vo vakcíne sú spike proteíny, ale aj oxid grafénu. Videl som snímky zo Španielska a mám aj dôkazy, že sa v krvi vyskytuje.

… Dávam krv dvakrát zaočkovaných pacientov na rozbor, aby sa stanovil stav bunkovej imunity. Hodnoty mimoriadne vybočujú z hraníc obvyklých meraní. No popri tom, ako je stav krvi narušený, pacienti hovoria, že sa cítia dobre, neveria, že majú problém s krvou. No my to vidíme, keď sa pozrieme na lymfocyty, na T-bunky, B-bunky a NK-bunky, musíme skonštatovať, že tu niečo nesedí. Pre mňa ako lekára vzniká otázka, ako môžem tento stav, ktorý vidím, napraviť.

Čo sa všeobecne vyskytuje je slabosť a vyčerpanie. Lymfocyty v tkanive možno súvisia s tým, že infarkty vznikajú aj u mladých ľudí.“

Uta Langerová, je lekárka, chirurgička, ktorá skúmala pod mikroskopom zloženie vakcín a zbierala snímky aj z iných zdrojov. Na konferencii prezentovala konkrétne zábery teliesok, ktoré plávajú vo vakcinačnej tekutine.

Langerová uviedla: „Toto je vakcína Pfizeru a je to veľmi uchvacujúce. Hýbe sa to v mikroskope s tmavým pozadím. (Išlo o obdĺžnikový útvar „s anténkou“ technického vzhľadu.) V inej šarži sme našli toto. Vyzerá to ako čip.“

Holgard Fischer, právnik, dodáva: „Tento typ telieska sme našli opakovane. A o prítomnosti týchto štruktúr informovali aj iní. Opakovane sa vyskytujú vo vakcína Pfizer/BioNTech. Našli sme čiastočky až do veľkosti až 0,5 milimetra.“

Pokračuje Uta Langerová: „Toto je ten objekt, ktorý vyzeral ako čip o tri mesiace neskôr, po vysušení.“ (Doštička geometrického tvaru vzhľadovo pripomína mikročip.) „V Johnson and Johnson našli obrovaký ostrohranný objekt so štruktúrami vnútri.“

Bolland vysvetlil, čo sa s časticami v tele deje: „Pokúsia sa ich prehltnúť makrofágy, to sa často nepodarí, lebo majú ostré okraje, ako je to aj pri oxide grafénu. Potom sa okolo častíc vytvorí tzv. biokorona. Pozostáva z proteínov atď., zabalí sa to, a tým to telo zneškodní. Napokon vzniká tam zápalový proces, ktorý sa rozvinie okolo nanočastíc.“

Langerová predstavila ďalší náles: „Tu je Johnson & Johnoson, tu sa pohybuje malé ‚lietadielko‘.“ Fischer spresnil: „Rovnaké ‚lietadielko‘ sme našli aj v iných vzorkách a malo vždy tento trojuholníkový tvar, čiže nie je žiadna náhoda, že takto vyzerá.“

Langerová premietla vzorku krvi po zaočkovaní: „Vidíte budovanie drobných útvarov. A vlákna, ktoré sa ťahajú naprieč – vyzerá to ako tie grafénové štruktúry zo španielskej štúdie. Je to príšerne dlhé a vykazuje dvojlom svetla.

Burkhardt vysvetlil: „To znamená, že je to cudzorodé teliesko. Nie je to organické, nič biologické, čo sa nachádza v tele.“

Fischer upozornil, že nejde o ojedinelé pozorovanie: „Aj tieto štruktúry sa našli opakovane v krvi zaočkovaných pacientov, ktoré predtým v krvi nemali..“

Fischer informoval: „Máme výsledky z prvého laboratória. Našli sme veľmi veľa ťažkých kovov – sú to čiastočky, ktoré obsahujú chróm, nikel a železo. Žiadam, aby sa európske preverovacie protokoly, teda štandard, na základe ktorého sa preverujú vakcíny, prispôsobili tomu, čo sme zistili. … Každá potravina, malinovka s takýmto znečistením by bola stiahnutá z trhu, ale tu tieto látky sa ďalej distribuujú. Treba dať PEI požiadavku, že vakcíny musia zmiznúť z trhu a EMEA musí zrušiť pre ne povolenie.“

Na záver hovoril doktor Dickter: „Vôľa očkovať deti od 6 mesiacov spočíva na hypotéze asymptomatickej možnosti nakazenia sa. Teda že fakticky každý nesie v sebe vírus „atómovej bomby“. No máme štúdiu z Wuhanu, kde prehliadli 10 miliónov ľudí a našli len 300 asymtomatických prípadov. To sa musíme pýtať, či táto hypotéza vôbec existuje.

V Essene to opakovali na 160 000 prípadoch z Nemecka, a tu sme našli 0,4 % testovaných boli asymtomatickí prípady. A pre tú hypotézu (nepotvrdenú praxou) nútia očkovať celé obyvateľstvo sveta. Pritom očkovanie neponúka žiadnu ochranu pred šírením vírusu. Z Vietnamskej štúdie máme 251- krát vyššie vírusové zaťaženie infekciami u už zaočkovaných nainfikovaných delta variantou – to sú veľmi silné dôkazy Čiže v zmysle politiky, ktorá sa presadzuje, nemáme ani žiadnu účinnosť, ani nákazlivosť sa neprerušila.

A potom treba uviesť, že ide o biologický koncept, kde medikament po prvý raz v histórii medicíny vnášame dovnútra bunky, čo nie je prirodzené. Nefunguje to úspešne, ale dochádza k zápalovej reakcii v bunke, a ten lipid možno 5 až 6 mesiacov nájsť v tele. A ďalšia otázka, mRNK, sa zabalí do lipidovej kapsuly, kto z Pfizer/BioNTec vie odpovedať na otázku: Ako rýchlo a či sa vôbec potom ešte niekedy odbúra po tejto konzervácii, ako dlho vydrží a ako dlho tento program, ktorý využíva naše bunky na výrobu spike proteínu – ako dlho tento program vydrží pracovať a kedy prestane pracovať?

Kladiem veľa biologických otázok, ktoré definitívne nie sú vyjasnené a posledná: mRNK musí byť v bunke načítaná, pritom môže dôjsť k chybám, teda sa zosníma nesprávne, tým sa možno neprispeje k inumizácii, a možno sa tým dokonca imituje nový vírus a môže to prispieť k autoimunitným ochoreniam a môže to viesť k zrýchleniu rakovinových ochorení.“

Diskusiu uzavrel Fischer: „Kto pokračuje v presadzovaní očkovania napriek tomu, čo sme tu dnes široko prezentovali, spadá pod trestný zákon. Ten nebude môcť povedať, že konal nevedomky. Je to zločin proti ľudskosti, genocída. Musíme jasne povedať, že nemecká vláda a jej členovia, PEI aj EMEA konajú trestný čin a nevyhnú sa zodpovednosti. Poskytli sme bohatý materiál. Veľa ľudí však ešte nevie, ako veľmi sú chorí. Dnes sa to dostalo na svetlo. Chceme vyvinúť liečebné terapie a zistiť, čo sa dá ešte zachrániť aj pre tých, čo sa dali zaočkovať.“

Aktualizácia: Nálezy nemeckých patológov potvrdili ich českí kolegovia.

1 RT-DE Podcast,

https://www.youtube.com/watch?v=6DF8fSUXtP0&list=TLPQMjMwOTIwMjFu7JSSHjpigw&index=9

2 https://odysee.com/@TeleSantana:1/Pathologie-Konferenz,-Tod-durch-Impfung-(20.09.2021):c

Konferencia Smrť v dôsledku očkovaniaa – Nedeklarované súčasti vakcín covid-19