Šialenstvo – Izrael rozširuje apartheid už aj na 3-ročné detiIzraelská vláda rozšírila požiadavky na COVID pas už aj na deti od troch rokov veku. Bez neho sa nedostanú na športoviská, do múzeí, knižníc, reštaurácií a hotelov.

Vláda tak postupuje v priamom rozpore s vedeckými poznatkami priamo z Izraela, podľa ktorých deti do 9 rokov nie sú významnými šíriteľmi vírusu.

Zároveň zrušila bezplatné testy od 12 rokov, čo malo za následok zdvojnásobenie prihlášok do očkovacej čakárne. Štátu sa teda darí vydieraním donútiť do očkovania aj deti, pre ktoré experimentálne COVID vakcíny nepredstavujú žiaden prínos, ale skôr riziko.

Zároveň, izraelská vláda, tak ako ďalšie vlády, ignoruje aktuálne vedecké poznanie, podľa ktorého očkovaní môžu šíriť vírus tak ako neočkovaní, a teda by sa na očkovací status vôbec nemalo prihliadať. V skutočnosti vlády viacerých štátov vydierajú občanov obmedzeniami základných práv a slobôd, aby ich donútili k očkovaniu.

V Izraeli už 650000 starších nad 60 rokov dostalo 3. dávku a „diskutuje sa“ o 3. dávke pre dospelých od 45 rokov. Ak si teda niekto myslí, že pretrpením dvoch dávok experimentu už bude mať pokoj, tak sa veľmi mýli. Akonáhle pristúpime na túto hru, kde nám protiprávnym spôsobom upierajú základné práva, a potom sľubujú časť z nich „požičať naspäť“ v prípade že sa experimentálne zaočkujeme génovou terapiou, bude to nekončiaci fašistický systém očkovacej totality neustálych nových experimentálnych vakcín.