Člen konzília Jarčuška a ďalší tancovali spolu na infektologickom kongrese …bez rúšokČlen konzília, ktoré navrhuje častokrát nezmyselné opatrenia údajne proti pandémii, bol nafilmovaný na infektologickom kongrese, ako tancuje do rytmu Kandráčovcov spolu s kolegyňami. Napriek červenej farbe v Mikasovej omaľovánke, nemali na tvári rúško.

Keďže opatrenia považujeme za nezákonné, samotné nenosenie rúšok by sme nevideli ako problém, za problém však považujeme pokrytectvo: zrejme aj samotní infektológovia považujú rúška za nezmyselné – prečo ich potom vyžadujú od občanov Slovenska?

Ako je vôbec možné, že nám vymýšľajú obmedzenia ľudia ako Jarčuška, ktorí za ostatné roky zarobili pekné peniaze za činnosť pre farmaceutické firmy, napríklad 17694 EUR od firmy Pfizer v rokoch 2019-2020?

Pozrite sa tiež na partnerov Slovenskej spoločnosti infektológov, ktorá organizovala spomínanú konferenciu – medzi nimi dvaja výrobcovia vakcín a tiež výrobca Remdesiviru, od ktorého Pavol Jarčuška taktiež poberal honoráre v rokoch 2019-2020. Je možné, že práve títo partneri spolufinancovali konferenciu na ktorej sa Jarčuška bujaro zabával.