Špičkový odborník svedčil o nezáujme a cenzúre včasnej liečby, ktorá mohla zabrániť 85% hospitalizácií a úmrtíProf. Peter McCullough, internista, najpublikovanejší expert v histórii v oblasti ochorení srdca a obličiek, svedčil pred Komisiou pre zdravotníctvo Amerického senátu v Texase. Jeho svedectvo je brilantné a skutočne závažné a odporúčame pozrieť si ho celé.

Oficiálnu liečbu charakterizoval takto: Si pozitívny? Choď domov a keď bude zle, zavolaj si sanitku (pozn. pripomína nám to niečo?) Informácie o existujúcich možnostiach účinnej liečby známymi liekmi sa oficiálnymi kanálmi prakticky nešírili. Mnohí lekári nielenže rezignovali na liečbu COVIDu, ale pacient ich už ani nezaujíma.

Zverejňované liečebné postupy sa týkajú takmer výhradne hospitalizovaných. Keďže sa ignoruje ambulantná liečba, zbytočne veľa pacientov sa zhorší a potrebuje hospitalizáciu, čo vedie k preťaženiu nemocníc. Podľa neho, bolo možné zabrániť 85 percentám hospitalizácií a úmrtí na COVID-19, keby sa používali dostupné poznatky o liečbe, ktorá tu bola dostupná od začiatku pandémie. Namiesto toho úrady riešili len rúška a vakcíny.

Médiá sú slepé k liečbe, odborníci sú cenzurovaní na sociálnych sieťach.  Dokonca, jeho odborné videa o liečbe COVID-19, ktoré obsahovalo 4 stránky vedeckej štúdie, a Youtube ho zmazal.

Podľa profesora McCullough, nie je žiadny vedecký dôvod, očkovať ľudí, ktorí prekonali COVID-19, pretože prirodzenú imunitu jednoducho nemôže nič prekonať. Väčšina populácie v USA (80%) už podľa neho infekciu prekonala a vzniká kolektívna imunita.

Pozrite aj článok Jany Ray Tutkovej.

Aj slovenský odborník doc. MUDr. Pavol Török, CSc, ktorého pracovisko VÚSCh KE zachráni 85% kriticky chorých na COVID vďaka unikátnej slovenskej ventilácii a vysokým dávkam vitamínu C, má skúsenosti s cenzúrou – jeho rozhovor bol zmazaný na Youtube. Tu je ďalší link link.