Zbytočné zmrzačenie? 12-ročné dievča na vozíčku údajne po COVID vakcíne

Nežiaduce účinky | Ostatné vakcíny

V tomto videu rozpráva (viac plače) matka, „provakcinačne a provedecky založená“, ktorá údajne prihlásila svoje deti na očkovanie proti COVID-19, a to dokonca ešte počas úvodnej malej klinickej štúdie. Podľa jej slov, 12-ročná dcéra (na videu) dostala po očkovaní prudké bolesti na hrudníku, utrpela ťažkú stratu pamäte, dnes je upútaná na vozíček a má zavedenú NG trubicu.

Podotýkame, že vakcína je stále v 3. fáze klinických skúšok ktoré skončia na jeseň 2023 a dajú sa považovať za experimentálnu génovú terapiu. Je len podmienečne schválená pre núdzové použitie a pre zdravé dievča v jej veku je to prakticky zbytočný zákrok, pretože nemá relevantný prínos v porovnaní s rizikom. Prípad je smutným mementom, že lekárske experimenty môžu skončiť aj zmrzačením; záznamy v systéme hlásenia nežiaducich účinkov VAERS obsahuje tisíce smutných príbehov po COVID vakcínach.

Je nezodpovedné, že COVID injekcie sú široko propagované bez jasnej informácie, že nikto nepozná a ani nenesie zodpovednosť za prípadné následky.

Chuť na dovolenku rozhodne nie je tým správnym dôvodom, vystaviť dieťa lekárskemu experimentu.