Očkovacia propaganda prehrala, polícia v Holandsku strieľala do ľudíV Holandsku, kde je 84 % dospelých obyvateľov zaočkovaných dvoma a 8,5 % troma dávkami experimentálnych génových preparátov proti COVID-19, vláda opäť zaviedla obmedzenia, nakoľko v piatok pribudlo 21000 nových pozitívnych, čo je najviac od začiatku plandémie.

Holandský režim nastúpil na rovnakú anti-logickú fašistickú šablónu ako iné režimy v Európe – negatívne testy už nestačia, neočkovaní sú diskriminovaní, očkovaní sú privilegovaní a môžu roznášať vírus. Podobnosť medzi jednotlivými krajinami je neprehliadnuteľná – obmedzenia sa zavádzajú na 3 týždne. Akurát v Holandsku, na rozdiel od Slovenska, už je ťažké pre vládny režim ďalej sľubovať, že pri vyššej zaočkovanosti problémy zázračne vymiznú.

Podvedení ľudia sa búria a protestujú; asi aj im sľúbili, že vakcína je sloboda. Pri búrlivom, násilnom proteste v Rotterdame polícia dokonca strieľala a trafila najmenej troch ľudí, jeden údajne zomrel. V uliciach horeli zdemolované policajné autá.

Presne tam smeruje COVID fašizmus – k otroctvu alebo občianskej vojne.