MUDr. Bukovský Denníku N: Prestaňte manipulovať a zavádzať verejnosťMUDr. Igor Bukovský, PhD. vyzval Denník N, aby sa ospravedlnil za dehonestujúci článok a aby prestal manipulovať a zavádzať verejnosť.

Anotácia videa: „Denník N zaútočil na MUDr. Maleca a MUDr. Bukovského prostredníctvom zostavy svojich respondentov a manipulatívne spracovaného textu. Je neetické a zarážajúce, aby sa takto správalo médium, ktoré sa označuje za kritické, nezávislé a mienkotvorné. Slovenské médiá prispievajú k všeobecnej panike, neinformujú objektívne, nálepkujú a zosmiešňujú ľudí s iným názorom, ktorý je podložený a slušne prezentovaný, odmietajú polemiku a objektívnu diskusiu v priamom prenose. Ukazuje sa, že to všetko môže byť iba prejavom snahy udržiavať sledovanosť svojich médií a zvyšovať príjem z predplatného od vystrašených ľudí a inzercie.“

MUDr. Bukovský tiež poukázal na ochranný účinok vitamínu D voči korónavírusovej infekcii, čo je preukázané vedeckou štúdiou. Považuje za zarážajúce, že sa o tom nepíše v médiách a nehovorí na tlačovke ministra zdravotníctva.