Zástupca vedenia firmy Bayer: MRNA injekcie sú génová terapia, ktorú by bez pandémie 95 % ľudí neprijaloV dňoch 24.-26.10.2021 sa konala konferencia World Health Summit za účasti 6000 hostí zo 100 krajín a 400 rečníkov. Svetoví „lídri“ – ministri, členovia národných a nadnárodných zdravotných agentúr atď, rozprávali najmä o tom, ako treba ľudí viac očkovať. Vôbec to neprekvapuje, keď si pozrieme zoznam sponzorov, ktorý obsahuje snáď všetky veľké farmaceutické firmy sveta.

Medzi rečníkmi vystúpil aj Stefan Oelrich, člen vedenia jednej z najväčších farmaceutických spoločností na svete – Bayer.

Vo svojom prejave o.i. povedal: „My, jako společnost Bayer, podnikáme ten skok v buněčné a genové terapii, což je podle mě jeden z těchto příkladů. Snad v tom do budoucna uděláme pokrok. MRNA vakcíny jsou ve výsledku příkladem té buněčné a genové terapie. Vždy rád říkám, že kdybychom před dvěma lety dělali veřejný průzkum a ptali se lidí, jestli by byli ochotní si vzít genovou terapii a píchnout si ji do těla, nejspíše bychom měli 95% míru odmítnutí. Tato pandemie podle mě také otevřela oči mnoha lidí vůči inovacím takovým způsobem, který předtím možná nebyl možný.

Takže, navzdori všetkým cenzorom, pardón, „overovačom faktov“, vedúci predstaviteľ BigFarmy priznal, že mRNA preparáty sú génovou terapiou, a že keby neboli označené ako „vakcíny“ počas pandémie, drvivá väčšina ľudí by s tým nechcela nič mať.

Preklad: otevrisvoumysl.cz

 

Snímka: zoznam partnerov a sponzorov konferencie
Sponzori konferencie WHS 2021