Ivermektín a isoprinosin v liečbe CoViD-19Slobodný vysielač, relácia Sám sebe lekárom č. 254 z 7.2.2021. Moderátor: Ing. Marian Fillo. Hosť: MUDr. Peter Lipták.

V relácii zazneli informácie o tom, ako sa ivermektín úspešne používa v „menej vyspelých“ krajinách sveta, napríklad v Indii a Brazílii každý pozitívne testovaný dostane balíček s vitamínmi, ivermektínom a azitromycínom, aj všetci s ktorými bol v kontakte, a pri profylakticky užitom ivermektíne sa ochorenie ani nerozvinie. COVID je tam už prakticky zvládnutý. Lekári pod clonou profylaxie sa neboja vyšetrovať pacientov.

Zatiaľčo na Slovensku je ambulantná starostlivosť o COVID pacientov prakticky odstavená, účinné lieky pre ambulantnú liečbu nie sú dostupné pretože nielenže vláda trestuhodne nezabezpečila ivermektín pre obyvateľstvo, hoci sa vyrába aj na Slovensku, ale dokonca keď si ho obyvatelia nakúpili zo zahraničia, colná správa im zhabala zásielky.

Pod vplyvom týchto a ďalších katastrofálnych informácií v relácii zazneli aj veľmi tvrdé názory (1:20:00-1:23:00):

„Si to ľudia uvedomte, že títo, čo nás dneska riadia, proste to sú úplná kríza morálky, úplná kríza ľudskosti všade, kde sa pozriete.“

„To, čo sa deje na Slovensku, to naozaj je cielené zabíjanie obyvateľstva vládou, tak by sa to dalo povedať, ale na tom je to nešťastné, že to obyvateľstvo je také pasívne, že jednoducho nechá sebou takto mávať…“

Reláciu Youtube scenzuroval a pohrozil zmazaním celého kanálu Slobodného vysielača.