Dr. Bukovský: Videá a príspevky, ktoré označujú vakcínu za jediné riešenie, treba nahlasovať

Ostatné vakcíny

MUDr. Igor Bukovský, PhD. vo svojom videu zhrnul niektoré nové správy ohľadom COVID-19, napríklad nelichotivé dáta z Izraela, ktoré ukazujú vysoké počty pozitívnych medzi plne očkovanými.

Reagoval aj na najnovší kúsok propagandy – Tibora na prístrojoch, ktorý apeluje na očkovanie. Vedel Tibor, že obezita je najvážnejší rizikový faktor COVID-19? Vedel, že ním je aj nízka hladina vitamínu D?

Vo videu Dr. Bukovský upozornil, že pravidlá komunity Youtube zakazujú vydávať akýkoľvek liek alebo vakcínu za jediné alebo úplné riešenie COVID-19. Odporúča preto nahlasovať všetky videá, ktoré toto robia.

Spomenul niekoľko nových publikácií, štúdií, ktoré ukazujú dlhodobú imunitu po prekonaní ochorenia, nízky podiel dlhodobých vážnych následkov u detí, a iných:

https://www.israelnationalnews.com/Ne…https://www.wcpo.com/news/local-news/…https://www.bmj.com/content/374/bmj.n…https://www.nature.com/articles/s4146…https://www.frontiersin.org/articles/…https://hnonline.sk/svet/6653492-mlad…https://www.news.com.au/national/nsw-…

Motto: Politici sa začnú správať rozumne až vtedy, keď vyčerpajú všetky ostatné možnosti.