Dr. Bukovský: Pravidlá, ako máme žiť, nám nediktoval žiadny COVID-19, ale nositelia spoločensky nebezpečných osobnostných porúch vo verejných funkciách. Nesmieme na to zabudnúť!MUDr. Igor Bukovský, PhD, zverejnil na svojej stránke tv.akv.sk video Odmietam sa tešiť na váš povel a nezabudnem, čo ste ZATIAĽ napáchali. Reaguje v ňom na vyhlásenie predsedu vlády Hegera, ktorý oznámil uvoľňovanie opatrení s tým, že COVID tu stále bude a my nemôžeme dovoliť, aby určoval pravidlá, ako budeme žiť.

Dr. Bukovský toto vyjadrenie označuje za pokrytecké. Nevraciame sa totiž do stavu „pred COVIDom“ z obdobia 1/2020, pretože za tie 2 roky už je rozvrátený celý svet.

„Zľakli sa, alebo dostali nejaký príkaz?“ reaguje na „spiatočku“, ktorú naraz zaradili vlády i médiá na celom svete.

(2:50)

Pravidlá, ako máme žiť, nám nediktoval žiadny COVID-19, ale nositelia spoločensky nebezpečných osobnostných porúch vo verejných funkciách a ich mediálni lokaji, ktorí COVID-19 zneužili na svoje zlovestné ciele a netušíme ešte, kam to všetko povedie.

Takže ešte raz: za infláciu, rozvrátenú ekonomiku, rozvrátenú zdravotnú starostlivosť, rozvrátené rodiny a medziľudské vzťahy, za poškodené vzdelávanie a vývoj detí a mladých ľudí, za obrovský nárast úmrtí na iné ochorenia, za nárast počtu závislostí na alkohole, internete, hrách a drogách, za historicky bezprecedentnú anómiu slovenskej spoločnosti – stratu orientácie, morálky, zmyslu života – za to nemôže vírus, ale konanie arogantnej a nekompetentnej vlády Slovenskej republiky, vládnej väčšiny poslancov NRSR, prezidentky SR a takzvaných slovenských mienkotvorných médií.

Nesmieme dovoliť, aby toto prekrútili.

Spomeňte si na to pri každom následku, ktorý budete teraz musieť zvládnuť a riešiť. Následku ich konania, že to boli oni, kto diktovali, ako máme žiť. Nebol to vírus. Nikdy to nebol vírus. Boli to tí, ktorí nám tvrdili, že vedia, čo majú robiť.“